Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zwiedzanie obiektów firmy

Szanowni nauczyciele, opiekunowie oraz uczniowie z Gminy Dobrzeń Wielki, Popielów oraz Murów!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zwiedzaniu obiektów naszej Spółki wraz z przewodnikiem. Z okazji jubileuszu 25-lecia Spółki wprowadzamy możliwość odwiedzin Stacji Uzdatniania Wody (w Chróścicach, Starych Siołkowicach lub Starych Budkowicach), a także zmodernizowanej i rozbudowanej oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu Wielkim, gdzie zorganizowaliśmy specjalną ścieżkę edukacyjną.

Podczas wycieczki będzie można dowiedzieć się o funkcjonowaniu obiektów, poznać proces wytwarzania wody pitnej, a także oczyszczania ścieków. Ponadto przewidziano prezentację multimedialną, warsztaty z użyciem wody oraz QUIZ z nagrodami.

Obiekty można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 13.00 (oprócz dni świątecznych), po uprzednim ustaleniu terminu wycieczki telefonicznie, a następnie przesłaniu zgłoszenia.

Wstęp jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić pod nr tel. 77 469 11 81.

Wszelkie informacje i szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie zwiedzania obiektów .

PDFREGULAMIN ZWIEDZANIA OBIEKTÓW.pdf
PDFZałącznik nr 1 do Regulaminu zwiedzania.pdf
PDFZałącznik nr 2 do Regulaminu zwiedzania.pdf
 

plakat zapraszający dzieci i młodzież na zwiedzanie obiektów: oczyszczalni ścieków i Stacji Uzdatniania Wody w ramach dni otwarte w Spółce PROWOD.

 • Rodzinne zwiedzanie oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu Wielkim

  Brak opisu obrazka
  W dniu 29.06.2019 w ramach Dni Otwartych gościliśmy mieszkańców na zmodernizowanej i rozbudowanej oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu Wielkim.. Z wyświetlanej prezentacji multimedialnej mieszkańcy dowiedzieli się o historii inwestycji...
  Data publikacji: 25-06-2021 11:19
 • Zwiedzanie Oczyszczalni Ścieków w Dobrzeniu Wielkim

  Brak opisu obrazka
  Szanowni mieszkańcy, Z okazji jubileuszu 25-lecia Spółki serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zwiedzaniu zmodernizowanej i rozbudowanej oczyszczalni ścieków w Dobrzeniu Wielkim.
  Data publikacji: 25-06-2021 11:13
 • Pierwsi goście na naszych obiektach

  Brak opisu obrazka
  W ramach DNI OTWARTYCH zorganizowanych z okazji jubileuszu 25-lecia Spółki PROWOD, 17.06.2019 roku mieliśmy przyjemność przyjąć na naszych obiektach pierwszych gości, którzy przyjechali z Publicznej Szkoły Podstawowej w Murowie. ...  
  Data publikacji: 25-06-2021 11:12
Wersja XML